Pomáháme lidem zpříjemnit si všední dny dokonalou kávou

Když se řekne káva, co si představíte?

Většina z nás si představí především šálek horkého nápoje s úžasnou vůní, a s ním spojenou pohodu. Pro jiné je káva radostí nebo zvykem, bez kterého si nedovedou svoji existenci představit. Káva není jen nápojem k zahnání únavy nebo chuti. Její popíjení už po staletí představuje společenský rituál. Připravujeme ji, když přijde návštěva, u šálku kávy se potkáváme s přáteli, obchodnými partnery. Věta „dáme si kávu?“ nás provází většinou života. My s kávou začínáme i končíme každý den.

Naše první zkušenost s pražením kávy vznikla v roce 2008, kdy jsme začali s „domácím pražením“ v malé pražičce, ve které jsme vyzkoušeli různé druhy káv a jejich přípravu. Čerstvě pražená káva byla takový požitek, až se z ní stala naše srdcová záležitost. Při studování detailů přípravy kávy jsme přišli s myšlenkou založit si vlastní pražírnu a podělit se o vynikající chuť čerstvě pražené kávy i s ostatními.

V Mondo café najdete nabídku kvalitních káv, které jsou pečlivě vybírány a praženy s úctou a individuálním přístupem. Každá káva je vhodná k jiné přípravě, od espressa po různé způsoby přípravy filtrované kávy. Vzdělávaní bereme jako součást života, proto klademe důraz na neustálý rozvoj naší společnosti. Sledujeme aktuality z kávového světa, zúčastňujeme se evropských kávových festivalů, přednášek, seminářů, workshopů…

Protože kávu připravujeme s láskou, jsme si jistí, že s výsledkem naší práce budete spokojeni.

KÁVA PRO FIRMY

Poskytujete svým zaměstnancům benefit v podobě kávy a chcete, aby dostávali za dobrou cenu kvalitní čerstvě praženou kávu? Chcete vzbudit dojem u svých obchodních partnerů? Pak právě pro Vás je MONDO KÁVA do firem ideálním řešení.

Darujte kávu svému druhému já

Darujte své lásce originální dárek v podobě čerstvě pražené kávy. Není lepší znež začínat den s dobrou kávou po boku milované osoby

Darujte kávu k narozeninám

Narozeniny a dárky patří neodmyslitelně k sobě. Každý rok dáváme více či méně originální dárky k narozeninám, které často končí někde v polici. Darujte k narozeninám dárek v podobě čerstvě upražené kávy. Obdarovanému tím dáte na svátek dárek, který mu pozvedne kromě nálady i energii. Originální dárek k narozeninám či svátku můžete svým milovaným jednoduše objednat online a narozeninový dárek jim bude kurýrem doručen domů či do práce kdekoli po ČR a SR. Ke kávě přidáme krásné blahopřání k narozeninám s Vaším osobním textem pro oslavence.

Darujte kávu svému druhému já